Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jeszcze raz o kolorach ubrań dziecięcych

Jeszcze raz o kolorach ubrań dziecięcych

Ponieważ jej piękno jest jasne, jej jasne pastelowe kolory pasują. Wygląda dobrze w ecru, łososie, liliowym, różowym. Jeśli łączy róże z szarym, będzie wyglądać fenomenalnie.
Jest też dobrze w silniejszych kolorach, jak turkusowy, morski, granatowy (w odcieniach niebieskich, zwłaszcza jeśli ma niebieskie oczy). Jeśli jest blondynką, powinna lubić zjeść kukurydzy, ponieważ jest to jedna z najbardziej odpowiednich kolorów dla niej.
W miarę wzrostu, pasuje również do odcieni zieleni ubranek. Właściwie wszystko: od pastelowych, przez ciepłe, aż po oliwki kończące się. Tylko ciemne, butelkowane zielone powinny odbijać się. Zwykle nie jest to jego kolor.

ubrania dla dzieci
Przy cieplejszych odcieniach kolor jej twarzy jest czerwony. Może sobie na to pozwolić zarówno trudniejszy odcień odzieży, jak i bardziej podbity lub rafy.
Powinna też być w ciepłych odcieniach brązowego, beżowego, nagiego koloru.
Należy unikać czystego pomarańczowego i jasnożółtego.
Ponadto, nie powinno się chodzić w ponura wypowiedzi, które sprawiają, że wygląda smutno. Jeśli więc zdecydujemy się na szary, nie podłączaj go do czerni, ale z żywym lub lżejszym kolorem jak różowy lub czerwony.
Jest to kolorystyka sukni na wiosnę. Pamiętaj, aby przede wszystkim spróbować ożywić swój wygląd. Zwróć także uwagę na oczy. Jeśli chcesz zobaczyć makijaż na wiosnę, przeczytaj artykuł: Jakie makijaże pasuje do piękna wiosny?


Głosuj (0)

20:54:52 27/03/2017 [Powrót] Komentuj

Dodaj do Ulubionych

Strona Główna


Opowieść poznało 5360 chętnych, jednak tylko 0 pozostawiło ślad...

Księga Gości
Dodaj do Księgi

ubranka


To, co minęło...
2017
Marzec
2016
Luty


Tych pamiętam...


Inni, których znam...