Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Kolory ubrań dla dzieci na wiosnę

Kolory ubrań dla dzieci na wiosnę

Zastanawiasz się, jaki kolor twojemu dziecku odpowiada? Czasami lubisz ubrania, ale wyglądasz na smutnego, mimo że nie ma ponurych kolorów. Z kolei, gdy moda jest żółta i chcesz kupić coś z tego koloru, myślisz, że wyglądasz jak kanarka. Jesteś blondynką, ale widzieliście inne dziewczyny tego koloru włosów, które były dobre w kolorach, które nie są odpowiednie dla Ciebie. Skąd to pochodzi? Tylko nie wszystkie kolory pasują do każdego rodzaju piękna, a niekiedy nawet dla każdej osoby. Aby nie marnować czasu na ubrania, które nie pasuje do Ciebie, przedstawimy serię artykułów, które opisują rodzaje piękna i kolory, które pasują do nich. Tutaj - WIOSNA!
Na początku musisz sprawdzić, jakie piękno masz. Do wiosny są kobiety o raczej bladej cerze w odcieniach: porcelanowa, różowa, jasnobeżowa. Jest to typ zimna, więc niezależnie od odcienia skóry, jego kolor będzie chłodny.


To samo z włosami. Wiosna może być blondynka - od jasnego do ciemnego, ale także z brązowymi włosami. Nadal jednak warunek polega na tym, że kolor włosów musi mieć zimny odcień.
Oczy wiosny są niebieskie, szare, zielone, kochanie.Wargi są raczej jasne: czasem nawet brzoskwiniowe lub różowe.Jeśli masz takie cechy, to jesteś wiosna i możesz przeczytać ten artykuł. Jeśli nie - patrz inne wskazówki.Wiosną istnieje szeroki wachlarz kolorów, w tym czarno-biały, ale musi być ostrożny, ponieważ może wyglądać zbyt blado. Również wielka w szarym - bez względu na odcień, chociaż będzie lepiej wyglądać w tych lżejszych i cieplejszych wariantach.


Głosuj (0)

20:28:28 27/03/2017 [Powrót] Komentuj

Dodaj do Ulubionych

Strona Główna


Opowieść poznało 5360 chętnych, jednak tylko 0 pozostawiło ślad...

Księga Gości
Dodaj do Księgi

ubranka


To, co minęło...
2017
Marzec
2016
Luty


Tych pamiętam...


Inni, których znam...