Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Ubrnaka dziecięca

Ubrnaka dziecięca

Tyle się dzieje za oknem wraz z nadejściem wiosny, że nie można uniknąć tematu zmiany garderoby dziecięcej. Pani Spring zawsze wygląda świeża, wdzięczna i kobieca bez względu na sezon. Zawsze wydaje się delikatny i delikatny. Jej skóra ma odcień kości słoniowej, a jej włosy są jasne i dość cienkie. Oczy Lady są niebieskie, szare lub zielone, a dumni palce ozdobione są dumnymi piegami. Wiosna Kobieta to połączenie łaski Marilyn Monroe i seksowności oraz wrażliwości małego dziecka. Wybór kosmetyków Wiosna powinna być ostrożna przy wyborze jasnych i sproszkowanych kolorów, ponieważ wygląda niejasno i blado. Czy to samo z ubraniami? Jakie kolory podkreślą piękno wiosny i co ją ściemnia?


Jakie kolory odzieży należy podjąć decyzję? Najlepszym kolorem dla Ciebie będzie pastele i odcienie tak ciepłe jak skóra. Umieść na mniej śmiałe kolory, zarówno w sukni i makijażu. Twoja szafa powinna zawierać brązowy, beżowy, niebieski i szary. Biały kolor łamie się łagodnie i nosi bluzki i koszule beżowe, kremowe lub kremowe. Będziesz wyglądać świetnie w złotych odcieniach i nie za ciemno brązowy. Typowym kolorem każdej Pani Wiosny jest również zielony we wszystkich jasnych odcieniach. Kolor żonkile będzie idealnie oświetlić twarz. Z fiołkami wybierz raczej jasną śliwkę. Można również dotrzeć do pomarańczowych odcieni, błękitnego morza, delikatnego granatu lub turkusowego. Grey, koralowy lub pomidorowy czerwony będzie dobrze działać.


Głosuj (0)

20:17:03 27/03/2017 [Powrót] Komentuj

Dodaj do Ulubionych

Strona Główna


Opowieść poznało 5360 chętnych, jednak tylko 0 pozostawiło ślad...

Księga Gości
Dodaj do Księgi

ubranka


To, co minęło...
2017
Marzec
2016
Luty


Tych pamiętam...


Inni, których znam...